top of page

Toplu Anahtar Kelime Sıra Bulucu

Toplu anahtar kelime sıra bulucu konusunda özellikle çok sayıda anahtar kelimesi bulunan site sahipleri arayış içerisinde olmaktadır. Genel olarak Chrome kullanıcıları, Ctrl+Shift+N aracılığıyla gizli sekmede tek tek sitelerinin kaçıncı sırada olduğunu kontrol edebiliyor. Özellikle onlarca anahtar kelime kontrolünde bu yöntem, site sahiplerini oldukça zaman kaybına uğratabiliyor. Fakat güvenilerek kullanılan bir sistem sayesinde kolay bir şekilde sitenizin sıralamasını bulabilirsiniz.

Toplu Anahtar Kelime Sıra Bulucu


Serptakip, yani Serptakip.com, anahtar kelime sıra bulucu özelliği ile çok sayıda anahtar kelimedeki sıralamanızı, mümkün olan en kısa süre içerisinde kontrol etmenizi sağlıyor.

1-) Sıra Bulucu

2-) Anahtar Kelime Aracı

3-) Site Analizi

4-) Siteniz İçin Raporlar


Şeklinde çok sayıda farklı özelliğe ulaşabilmek için SerpTakip.com ‘a üye olabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf ederek, tek bir çatı altında çok sayıda farklı özelliğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özellikle siteniz için alternatif kelimeler aradığınızda ya da anahtar kelimenizin aranma hacmini öğrenmek istediğinizde de SerpTakip, son derece işinize yarayacaktır. Bu sayede kelimenizin aylık olarak ne kadar arandığını görebilir, alternatif kelimeleri de ekranınızda görerek, bu kelimeleri de metninize dahil edebilirsiniz.

17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page