top of page

Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Web sitesi fiyatları ne kadar? Günümüzde kırsal kesimlerde dahi internet, internete bağlı cihazlar aktif olarak kullanılıyor. İnternet üzerinden hizmet, ürün satışı yapmak kişilerin, şirketlerin kazançlarını büyük ölçüde arttırabiliyor. Bu durum, site sahibi olmayan kişi ve şirketleri web sitesi sahibi olmaya teşvik ediyor. Web site sahibi olmak için ise, iyi bir web tasarım uzmanı bulmanızın önemi büyük.


Bir Web Sitesi Kaç Yıl Kullanılır?


Bir web sitesi, yapıldıktan sonra ömür boyu kullanılabilir. Her yıl 1 defa domain ve hosting (site barındırma) ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. Bu ücretler ise, alan adı ve hostingin barındığı firmaya, hosting özelliklerine bağlı olarka değişkenlik göstermektedir. Ortalama olarak domain ve hosting için yıllık ücretin 150-700tl arasında olduğunu söyleyebiliriz.


Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?


Web sitesi fiyatları, hizmet sunan tasarımcıdan tasarımcıya değişkenlik göstermekte. Hazır şablon sitelerin fiyatları daha uygunken, özel tasarım sitelerin fiyatları bir nebze daha yüksek olabilmektedir. Çünkü özel tasarımda, tasarımcı sizin isteklerinizi dikkate alarak, isteğinize bağlı daha özel bir tasarım oluşturmakta, daha fazla emek harcamaktadır.


Web site fiyatlarını öğrenebilmek ve web tasarım hizmetlerinden yararlanabilmek için ilterwebtasarim.com ile iletişime geçebilirsiniz.

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page